Czas trwania: 20 minut

W anglojęzycznej części internetu można znaleźć wiele materiałów dotyczących profesjonalnego sprzątania. I choć w języku polskim podobnych treści jest coraz więcej, to jednak nadal nie doczekaliśmy się podcastu stworzonego przede wszystkim z myślą o branży czystości. Może pora to zmienić?

W tym odcinku powiem co nieco o popularności podcastów, podzielę się z Tobą pewną anegdotą na ten temat oraz przybliżę cel jaki będzie przyświecał kolejnym odcinkom Myjemy Okna Podcast czyli MOP. Każdy odcinek będzie można odsłuchać również na tutaj na MyjemyOkna.pl. Ten jest dostępny pod adresem MyjemyOkna.pl/1 – bo to pierwszy odcinek… prawdopodobnie w ogóle pierwszy odcinek podcastu prowadzanego przez firmę sprzątającą.

W każdym razie choć podcasty nie są niczym nowym to jednak o prawdziwym bum na ich popularność dostrzegamy obecnie. Kiedyś były bardziej znane znacznie węższej grupie osób niż teraz. Z czego to wynika? Być może przejadły się nam filmiki i vlogi. A może dlatego, że podcasty – tak jak audycje radiową – można słuchać robiąc równocześnie inne rzeczy. Więcej dowiesz się z pierwszego odcinka naszego podcastu.


Czy dobrze jest mieć na głowie sprzątanie?

Nie? To dobrze trafiłeś! My Ci pomożemy, byś mógł skupić się na tym co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Dbamy o czystość biur, okien i witryn na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni. Skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego.

Kategorie: Podcast