Dlaczego by nie skorzystać z usług firmy sprzątającej?

CZY CHCIAŁBYŚ, aby Twoje biuro odstraszało klientów, a Twoi pracownicy działali nieefektywnie? Albo żeby witryna Twojego sklepu nie przyciągała ludzi, bo jest brudna? A może lubisz przez cały dzień chodzić w rękawiczkach i męczyć się ze smugami na szybach? Dlaczego by więc nie skorzystać z usług firmy sprzątającej? Pomożemy Ci rozwiązać wszystkie te problemy i przy okazji nie stworzymy nowych.

Wygląda na to, że chcesz znaleźć serwis sprzątający i nie wydać przy tym fortuny.

DOBRZE TRAFIŁEŚ. Jesteśmy małą rodzinną firmą sprzątającą. Zajmujemy się myciem okien oraz witryn sklepowych do około 5 metrów wysokości. Przyjmujemy również zlecenia na utrzymanie czystości w biurach od tych najmniejszych po te do około 1000m2. Myjemy okna w domach jednorodzinnych, mieszkaniach i biurach. Działamy na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz w okolicach tych miast.

Więcej szczegółów dowiesz się klikając na interesującą Cię usługę. Znajdziesz tam cennik poszczególnych usług. Na dole każdej strony znajduje się formularz kontaktowy. Mamy nadzieję, że Twoja wizyta na tej stronie będzie początkiem wspaniałej współpracy!

Wybierz interesującą Cię usługę

Po kliknięciu zobaczysz więcej szczegółów a także cennik.

Nie zaprzątaj sobie głowy sprzątaniem

Czy chciałbyś martwić się tym, czy dany środek nie zniszczy czyszczonej powierzchni? Albo zastanawiać się jak umyć okna po budowie i nie porysować świeżo wstawionych szyb? A może wolisz zlecić to zadanie tym, którzy mają już wprawę? Zobacz jakie korzyści niesie za sobą zamówienie profesjonalnego serwisu sprzątającego.

93%
Pracowników bardzo ceni sobie czyste i pachnące biuro1.
80%
Kupujących dokonuje zakupów pod wpływem atrakcyjnej witryny2.
Co 4 miesiące
Lub częściej producenci zalecają myć plastikowe okna3.
Masz więcej czasu

Wynajmując profesjonalny serwis czystości odciążasz siebie i rodzinę, dzięki czemu możesz zająć się tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.

Zwiększasz produktywność

Dzięki temu, że Twoi pracownicy nie muszą odrywać się od pracy, by posprzątać, mogą skupić się na tym, co przynosi zysk dla Twojej firmy.

Zyskujesz miłą atmosferę

Czyste witryny oraz zadbane biuro wpłynie pozytywnie na klientów i gości. Czyste okna wpuszczają do pomieszczenia więcej światła, co korzystnie wpłynie na nastrój.

DARMOWA WIEDZA O CZYSTOŚCI

Myjemy Okna Podcast. Lubisz czystość? Posłuchaj!

Myjemy Okna Podcast to pierwszy polski podcast o branży czystości, rozwijaniu własnej firmy sprzątającej i podnoszeniu swojej produktywności. Każdego miesiąca ukazuje się jeden lub dwa odcinki.

W odcinkach MOP dowiesz się o nowinkach z dziedziny utrzymania czystości, posłuchasz recenzji przydatnych narzędzi, porad jak się przygotować do założenia własnej firmy sprzątającej oraz jak rozwijać już istniejącą. Dzielimy się całą wiedzą zdobytą podczas pracy nad marką MyjemyOkna.pl.

Rozwijanie własnej firmy to przede wszystkim rozwój osobisty, dlatego MOP skierowany jest nie tylko do przyszłych i obecnych przedsiębiorców, ale każdego, kto chce zainwestować w siebie.

Czym jest podcast i dlaczego zacząłem go nagrywać?

W anglojęzycznej części internetu można znaleźć wiele materiałów dotyczących profesjonalnego sprzątania. I choć w języku polskim podobnych treści jest coraz więcej, to jednak nadal nie doczekaliśmy się podcastu stworzonego przede wszystkim z myślą o branży czystości. Może pora to zmienić? Posłuchaj >>

Jaki jest największy mit dotyczący sprzątania?

aki jest największy, najczęściej powtarzany mit na temat sprzątania? Pewnie można byłoby wymienić kila. W tym odcinku rozbijemy na czynniki pierwsze mit, z którym spotykamy się najczęściej. Jaki to mit? Odpowiedź może być zaskakująca. Posłuchaj >>

Usuwamy problemy. Nie tworzymy nowych.

Z naszych obserwacji wynika, że osoby i firmy zajmujące się sprzątaniem często popełniają trzy błędy. Po pierwsze wysyłają na zlecenia osoby nieschludne. Po drugie sprzątają niedokładnie, np. zostawiają widoczne smugi na oknach. Po trzecie używają zbyt agresywnej chemii, złego stężenia roztworu lub za mocno szorują delikatne powierzchnie. Zobacz, co wdrożyliśmy w naszej firmie, aby usunąć te i inne problemy.

Wiedza

Dzięki zdobytemu doświadczeniu myjemy szyby bez smug oraz doczyszczamy ramy okienne. Korzystamy ze sprzętu marki Unger, Pulex i innych.

Bezpieczeństwo

Stosujemy tyczki teleskopowe i skrętne ściągaczki ułatwiające pracę na wysokości, minimalizując potrzebę wchodzenia na drabinę podczas mycia okien.

Profesjonalizm

Wykorzystujemy profesjonalne środki czystości. Biodegradowalne, dedykowane do mycia szyb, o neutralnym pH i przyjemnym zapachu.

Zespół

Współpracujemy tylko z godnymi zaufania ludźmi. Jesteśmy firmą rodzinną, gdzie każdy z nas przykłada się do wykonywanej pracy.

Ekologia

Środki, z których korzystamy, są biodegradowalne i ekologiczne, oraz bezpieczne dla Twojego zdrowia. Używamy cichego odkurzacza (72 dB) energooszczędnego z filtrem HEPA-FLO™.

Higiena

Nasza technika sprzątania biur jest wzorowana na placówkach medycznych, dzięki czemu drobnoustroje nie przenoszą się z jednego miejsca w drugie.

Eliasz Ganczarek
Eliasz Ganczarek

Mycie okien i sprzątanie biur Gdańsk, Sopot, Gdynia

Od 2017 roku zajmuje się branżą czystości. Na początku jako pracownik firmy, teraz działający nad własną firma sprzątająca. Jego dewizą jest oferować klientom usługi jak najwyższej jakości. Dlatego poszukuje nowych rozwiązań i nie oszczędza na sprzęcie czy detergentach.