Mycie okien w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu i wyposażeniu okna zostawiam czyste i bez smug. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy cyklicznie wracają po moje usługi.

Przyjmuję zlecenia od małych mieszkań po duże rezydencje i biura. Zobacz dlaczego warto postawić na myjemyokna.pl…

Dlaczego warto wybrać mnie do mycie okien?

DZIAŁALNOŚĆ W TRÓJMIEŚCIE

Działam na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni. Dojadę także w okolice Trójmiasta.

PODAJĘ CENĘ

Przed rozpoczęciem prac podaję cenę. Nie pracuję na godziny, więc zawsze wiesz ile z góry zapłacisz.

ELASTYCZNOŚĆ

Dostosowuję się do życzeń klienta. Myję szyby z przetarciem ram lub z doczyszczaniem ram i parapetów oraz wnęk okna.

TYLKO PROFESJONALNE ŚRODKI

Nie używam detergentów z marketu. Środki z jakich korzystam są profesjonalne, dedykowane do mycia okien o neutralnym pH i przyjemnym zapachu.

DBAM O SZCZEGÓŁY

Przykładowo do mycia ram okiennych korzystam ze szczotki o rozdwojonym włosiu, przeznaczonej do czyszczenia lakieru samochodowego, by ich nie porysować.

PRACA W KAŻDYCH WARUNKACH

Myję okna w mrozie oraz w mocnym słońcu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu nie zostawiam smug nawet w skrajnych temperaturach.

Ile za mycie okien?

Cennik mycia okien. Ceny Brutto. Wystawiam fakturę VAT.

ZWYKŁE OKNO

Cena za jedno skrzydło po rabacie

10 – 15 zł

OKNO BALKONOWE

Cena za skrzydło po rabacie

15 – 20 zł

PRZESZKLENIA

Cena za metr kwadratowy po rabacie

od 6 zł

ZAOSZCZĘDŹ PIENIĄDZE

Poleć usługę a dostaniesz jednorazowy rabat za każdą opinię (Google, Facebook, polecenie u znajomego). Za trzy polecenia otrzymasz dożywotni rabat!

Dodatkowe usługi

  • Doczyszczanie ram okiennych i parapetów (w tym wewnątrz okna)
  • Mycie okien trudno dostępnych (brak dostępu z poziomu gruntu, potrzebne wychylenie się)
  • Mycie okien po budowie (usuwanie zaschniętej zaprawy itp.)
  • Usuwanie taśmy malarskiej
  • Doczyszczanie bardzo brudnych szyb

Na co uważać przy wyborze osoby do mycia szyb?

Dla wielu osób mycie okien nie należy do najprzyjemniejszej czynności. Najczęstszą przyczyną są smugi, których trudno się pozbyć. Drugą przeszkodą może być brak czasu, gdyż czynność ta jest pracochłonna i wymaga sporo cierpliwości.

Z tych i innych powodów wiele osób coraz częściej sięga po usługi osób zajmujących się sprzątaniem. Warto jednak postawić na profesjonalistę ponieważ zatrudnienie nieodpowiedniej osoby może wiązać się przykrymi następstwami. Zwróć uwagę czy wynajęta osoba nie popełnia jednego z poniższych błędów.

Mycie szmatką albo papierem – to nie pozostawi dobrych rezultatów. Papier nie ma dobrych właściwości wchłaniających brudu. Używając mikrofibry nasączonej detergentem na oknie pozostawia się smugi widoczne w mocniejszym słońcu.

Używanie wybielającej chemii do ram okiennych – mocny środek czyszczący wyciągnie brud, ale jednocześnie spowoduje mikrouszkodzenia tworzywa z którego zbudowane są okna. Z czasem okna będą się szybciej brudzić i trudniej będzie je doczyścić co będzie wymagało stosowania coraz to agresywniejszej chemii.

Czyszczenie zmywakiem kuchennym – szorowanie szorstką stroną może doprowadzić do uszkodzenia ram okiennych. Z początku tego nie widać ale zdarcie warstwy ochronnej tworzywa z czasem będzie skutkowało szybszym brudzeniem się ram okiennych.

Używam tylko profesjonalnego sprzętu i technik, tych samych co profesjonaliści z USA i Wielkiej Brytanii. Korzystam tylko z bezpiecznej chemii. Do czyszczenia ram używam szczotek przeznaczonych do lakieru, żeby nie uszkodzić tworzywa.

Skontaktuj się i poproś o darmową wycenę

Proszę wyszczególnić sumę wszystkich skrzydeł okiennych do umycia, skrzydeł balkonowych i m2 przeszkleń.