Co to jest impregnacja szyby i na czym polega?

Impregnacja szyby, inaczej kwarcowe zabezpieczanie szyby to nałożenie niewidzialnej nanopowłoki (filmu) z cząsteczek odpychających wodę. Dzięki temu, gdy deszcz pada na szybę nanocząsteczki odpychają je sprawiając że woda znacznie szybciej spływa po szybie, zostawiając ją suchą. Dzięki temu okna na dłużej zostają czyste.

Dzisiaj możesz uzyskać prawi 100% rabat na tą dodatkową usługę.

W jaki sposób uzyskać zniżkę?

Możesz to zrobić na dwa sposoby.

  1. Poleć jedną z moich usług znajomemu, który wcześniej z nich nie korzystał. Jako mój klient dostaniesz ulotkę, na której znajdziesz kod. Gdy Twój znajomy poda go mi, uzyskasz prawo do rabatu prawie 100% rabatu na dodatkową usługę jaką jest kwarcowe zabezpieczenie szkła. Oznacza to, że gdy zamówisz mycie okien, dodatkowa usługa zostanie wykonana za 1 zł.
  2. Podziel się swoją opinią w Internecie. Napisz jedno lub dwa zdania o tym, co Ci się podobało we współpracy ze mną, dlaczego zdecydowałeś się na mnie lub coś podobnego. Możesz to zrobić przy mnie, przesłać mi zrzut ekranu wraz ze swoim kodem, lub wysłać mi wiadomość z Twoją opinią wraz z zezwoleniem na opublikowanie jej na mojej stronie. Uzyskasz wtedy prawo do rabatu na dodatkową usługę jaką jest kwarcowe zabezpieczenie szkła. Oznacza to, że gdy zamówisz mycie okien, dodatkowa usługa zostanie wykonana za 1 zł.

Opublikuj opinię na Facebooku

Masz pytania? Zadzwoń +48 799 906 444 lub napisz kontakt@myjemyokna.pl

%d bloggers like this: